Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 WCM FJ Home BB - 1.317-403.0
Symbol: 1.317-403.0
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2183.02 Cena przed promocją: 2425.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.317-403.0
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2183.02 Cena przed promocją: 2425.58 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Połączenie zaciskowe akcesorów | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Układ | Kompaktowy |
| Koła transportowe | Tak |
| Długość kabla | 5 m |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Bęben na wąż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Długość węża | 10 m |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 3000 W |
| Pobór mocy | 3000 W |
| Wysokość produktu | 946 mm |
| Szerokość produktu | 355 mm |
| Waga produktu | 17,1 kg |
| Głębokość produktu | 369 mm |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Ciśnienie robocze (max) | 180 bar |
| Tempo maksymalnego przepływu | 600 l/h |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 60 m²/h |
| Waga wraz z opakowaniem | 26 kg |
| Prądownica piankowa | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Zawiera pistolet natryskowy | Tak |
| Przyrząd do czyszenia powierzchni | Tak |
| Lanca spryskująca Vario | Tak |
| Dysza rotacyjna | Tak |
| Szampon samochodowy | Tak |
| Środek do czyszczenia kamienia i elewacji | Tak |
| Szerokość | 748mm |
| Długość | 402mm |
| Wysokość | 602mm |
• Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem.
• Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.
• Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni.