Myjka ciśnieniowa K 7 Premium Smart Control Flex Home - 1.317-363.0
Symbol: 1.317-363.0
Dostępność: 17 szt.
Cena: 2656.60 Cena przed promocją: 2951.78 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.317-363.0
Dostępność: 17 szt.
Cena: 2656.60 Cena przed promocją: 2951.78 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Długość kabla | 5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Długość przewodu | 10 m |
| Bęben na wąż | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Koła transportowe | Tak |
| Układ | Wyprostowany |
| Filtr wody | Tak |
| Klasa ochrony | I |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Obciążenie | 3000 W |
| Bezpiecznik | 16 A |
| Ilość faz | 1 |
| Głębokość produktu | 459 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 17,8 kg |
| Wysokość produktu | 669 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 79 dB |
| Niepewność pomiaru K | 0,6 m/s² |
| Niepewność pomiaru K | 3 dB |
| Ciśnienie robocze (max) | 180 bar |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 60 m²/h |
| Niepewność poziomu mocy akustycznej | 95 dB |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 60 °C |
| Tempo maksymalnego przepływu | 600 l/h |
| Przepływ wody (wlot) | 9,2 l/min |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Waga paczki | 25,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 25,6 kg |
| Środek do czyszczenia kamienia i elewacji | Tak |
| Zawiera pistolet natryskowy | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Lanca dołączona | Tak |
| Szczotka obrotowa | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Szerokość | 590mm |
| Długość | 395mm |
| Wysokość | 707mm |