Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Comfort Premium Home - 1.324-803.0
Symbol: 1.324-803.0
Dostępność: 22 szt.
Cena: 1923.33 Cena przed promocją: 2137.03 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.324-803.0
Dostępność: 22 szt.
Cena: 1923.33 Cena przed promocją: 2137.03 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Filtr wody | Tak |
| Układ | Wyprostowany |
| Tworzywo pompy | Aluminium |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Wtryskiwacz detergentu | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Pojemnik na detergent | Tak |
| Zbiornik na detergent | Tak |
| Długość przewodu | 10 m |
| Kolor produktu | Żółty |
| Długość kabla | 5 m |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 2100 W |
| Głębokość produktu | 417 mm |
| Waga produktu | 13,3 kg |
| Wysokość produktu | 668 mm |
| Szerokość produktu | 346 mm |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Ciśnienie robocze (max) | 145 bar |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 40 m²/h |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Tempo maksymalnego przepływu | 500 l/h |
| Używać z dyszą piankową | Tak |
| Płyn czyszczący | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Środek do czyszczenia kamienia i elewacji | Tak |
| Lanca spryskująca Vario | Tak |
| Przyrząd do czyszenia powierzchni | Tak |
| Zawiera pistolet natryskowy | Tak |
| Prądownica piankowa | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Szerokość | 578mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 548mm |