Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 WCM - 1.317-400.0
Symbol: 1.317-400.0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1982.91 Cena przed promocją: 2203.23 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.317-400.0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1982.91 Cena przed promocją: 2203.23 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| System szybkozłącza Quick Connect | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Długość węża | 10 m |
| Koła transportowe | Tak |
| Silnik chłodzony wodą | Tak |
| Długość przewodu | 5 m |
| Złączka 1 | 3/4" |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Obciążenie | 3000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Głębokość produktu | 369 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,2 kg |
| Szerokość produktu | 355 mm |
| Wysokość produktu | 946 mm |
| Waga produktu | 17,2 kg |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 60 m²/h |
| Ciśnienie robocze (max) | 180 bar |
| Tempo maksymalnego przepływu | 600 l/h |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Zawartość opakowania | Dysza rotacyjna |
| Zawartość opakowania | Pistolet wysokociśnieniowy |
| Zawartość opakowania | Lanca Vario Power x 1 |
| Zawartość opakowania | Wąż wysokociśnieniowy |
| Szerokość | 590mm |
| Długość | 695mm |
| Wysokość | 390mm |
• Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego.
• Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni.
• Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem.