Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Power Control Flex - 1.324-700.0
Symbol: 1.324-700.0
Dostępność: 11 szt.
Cena: 1449.75 Cena przed promocją: 1610.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.324-700.0
Dostępność: 11 szt.
Cena: 1449.75 Cena przed promocją: 1610.83 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 5 m |
| Filtr wody | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Układ | Wyprostowany |
| Długość przewodu | 10 m |
| Obciążenie | 2100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Głębokość produktu | 405 mm |
| Wysokość produktu | 584 mm |
| Waga produktu | 12,2 kg |
| Szerokość produktu | 306 mm |
| Ciśnienie robocze (max) | 20 bar |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 40 m²/h |
| Ciśnienie robocze (min) | 2 bar |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 40 °C |
| Tempo maksymalnego przepływu | 500 l/h |
| Waga paczki | 15,9 kg |
| Końcówka Dirtkiller | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Szerokość | 585mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 361mm |