Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Power Control Flex Home - 1.324-713.0
Symbol: 1.324-713.0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1984.43 Cena przed promocją: 2204.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1.324-713.0
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1984.43 Cena przed promocją: 2204.92 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Klasa ochrony | I |
| Bęben na wąż | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Układ | Kompaktowy |
| Koła transportowe | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Długość przewodu | 10 m |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Kolor produktu | Żółty |
| Długość kabla | 5 m |
| Bezpiecznik | 10 A |
| Ilość faz | 1 |
| Obciążenie | 2100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Głębokość produktu | 417 mm |
| Szerokość produktu | 306 mm |
| Wysokość produktu | 584 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Ciśnienie robocze (max) | 145 bar |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 40 °C |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 40 m²/h |
| Tempo maksymalnego przepływu | 500 l/h |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 76 dB |
| Niepewność poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,5 kg |
| Szczotka obrotowa | Tak |
| Środek do czyszczenia kamienia i elewacji | Tak |
| Dysza rotacyjna | Tak |
| Zawiera pistolet natryskowy | Tak |
| Lanca spryskująca Vario | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Szerokość | 581mm |
| Długość | 389mm |
| Wysokość | 500mm |