Masażer do stóp Medisana FS 883
Symbol: 88387
Dostępność: 1 szt.
Cena: 195.98 Cena przed promocją: 217.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 88387
Dostępność: 1 szt.
Cena: 195.98 Cena przed promocją: 217.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Funkcje masażu | Tak |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Funkcja bąbelków | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Ciepło podczerwieni | Nie |
| Pobór mocy | 80 W |
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 352mm |
| Wysokość | 195mm |