Masażer do stóp MPM MMS-01, 3 wymienne końcówki, stymulacja krążenia
Symbol: MMS-01
Dostępność: 2 szt.
Cena: 175.96 Cena przed promocją: 195.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MMS-01
Dostępność: 2 szt.
Cena: 175.96 Cena przed promocją: 195.51 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Funkcja wibracji | Tak |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |
| Właściwe wykorzystanie | Stopa |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Rodzaje masażu | Masaż rolujący |
| Rodzaje masażu | Masaż stukający |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Cicha praca | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 70 W |
| Szerokość | 415mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 365mm |
• Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi.