BLOW PISTOLET DO MASAŻU MASAŻER WAVE 4000 BLACK
Symbol: 44-340#
Dostępność: 7 szt.
Cena: 155.15 Cena przed promocją: 172.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 44-340#
Dostępność: 7 szt.
Cena: 155.15 Cena przed promocją: 172.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Właściwe wykorzystanie | Szyja, barki, ramiona, ręce, plecy, brzuch, biodra, nogi, stopy, stawy |
| Liczba poziomów intensywności | 32 |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Żywotność baterii | 3 h |
| Pojemność baterii | 2200 mAh |
| Napięcie wejściowe | 10,5 - 12,6 V |
| Napięcie ładowania | 5 V |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Maksymalna moc | 200 W |
| Waga brutto | 1,500 kg |
| Waga netto | 1,206 kg |
| Szerokość produktu | 278 mm |
| Wysokość produktu | 241 mm |
| Długość produktu | 130 mm |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Kabel USB | Tak |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 110mm |
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach.
• Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi.