Marshall Major V - Black (OUTLET)
Symbol: 7340055401104
Produkt używany, poserwisowy - wymiana płytki drukowanej , baterii i głośnika. Słuchawki sprawne z kompletem wyposażenia.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 384.25
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7340055401104
Produkt używany, poserwisowy - wymiana płytki drukowanej , baterii i głośnika. Słuchawki sprawne z kompletem wyposażenia.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 384.25
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odporność na wodę | Nie |
| Waga produktu | 186 g |
| Typ produktu | Słuchawki bezprzewodowe |
| Zastosowanie | Połączenia i muzyka |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 100+ godz. |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Mikrofon | Tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 106 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Średnica przetwornika | 40 mm |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 162mm |
| Wysokość | 82mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.