MIAMOR SENSIBLE SNACK Przysmak Kurczak 30g dla kota
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.05 Cena przed promocją: 16.72 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15.05 Cena przed promocją: 16.72 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 30 g |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Główny smak | Kurczak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | MIAMOR Sensible Snack |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Popiół surowy | 5,5% |
| Białko | 84% |
| Szerokość | 56mm |
| Długość | 56mm |
| Wysokość | 122mm |
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.