MIAMOR Cat Confect Multi-Vitamin-Cream 6x15g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.54 Cena przed promocją: 16.15 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.54 Cena przed promocją: 16.15 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj przysmaku | Witaminowe |
| Rodzaj przysmaku | Pasty |
| Bez cukru | Tak |
| Ilość | 15 g |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Forma dawkowania | Krem |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | MIAMOR Cat Cream |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Ilość sztuk | 6 |
| Białko surowe (min) | 3% |
| Popiół surowy | 2% |
| Wartość energetyczna (na 100 g) | 39 kcal |
| Tłuszcz surowy (min) | 3,5% |
| Włókna surowe | 4% |
| Zawartość wilgoci | 87% |
| Szerokość | 184mm |
| Długość | 96mm |
| Wysokość | 15mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.