LEGO Ideas 21368 - Fistaszki: Buda Snoopy'ego
Symbol: 21368
Dostępność: 24 szt.
Cena: 361.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 21368
Dostępność: 24 szt.
Cena: 361.95
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Seria | Ideas |
| Ilość elementów | 964 |
| Instrukcja | Tak |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Wysokość opakowania | 382 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,33 kg |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 262mm |
| Wysokość | 384mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl