LEGO Disney 43296 - Stitch i Strupka
Symbol: 43296
Dostępność: 20 szt.
Cena: 310.56
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43296
Dostępność: 20 szt.
Cena: 310.56
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 713 |
| Seria | Disney |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Głębokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 817 g |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Szerokość | 262mm |
| Długość | 381mm |
| Wysokość | 65mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl