LEGO Creator 3w1 31387 - Legendarny statek piracki
Symbol: 31387
Dostępność: 30 szt.
Cena: 438.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 31387
Dostępność: 30 szt.
Cena: 438.64
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Seria | Creator |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 5 szt. |
| Ilość elementów | 1074 |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Wysokość opakowania | 354 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,85 kg |
| Szerokość opakowania | 378 mm |
| Szerokość | 354mm |
| Długość | 374mm |
| Wysokość | 98mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl