LEGO Icons 10333 - Władca pierścieni: Barad-dur
Symbol: 10333
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2296.46 Cena przed promocją: 2551.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10333
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2296.46 Cena przed promocją: 2551.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Seria | LEGO® Icons |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 5471 |
| Instrukcja | Tak |
| Liczba minifigurek do zabawy | 10 szt. |
| Wysokość produktu | 830 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Głębokość opakowania | 257 mm |
| Szerokość opakowania | 378 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,28 kg |
| Wysokość opakowania | 523 mm |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 260mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl