LEGO Harry Potter 71043 - Zamek Hogwart
Symbol: 71043
Dostępność: 16 szt.
Cena: 2048.06 Cena przed promocją: 2275.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 71043
Dostępność: 16 szt.
Cena: 2048.06 Cena przed promocją: 2275.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 16 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Harry Potter™ |
| Ilość elementów | 6020 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 4 szt. |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość produktu | 580 mm |
| Szerokość produktu | 690 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,52 kg |
| Wysokość opakowania | 485 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Szerokość opakowania | 585 mm |
| Szerokość | 510mm |
| Długość | 202mm |
| Wysokość | 597mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl