LEGO Disney 43222 - Zamek Disneya
Symbol: 43222
Dostępność: 14 szt.
Cena: 2731.17 Cena przed promocją: 3034.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43222
Dostępność: 14 szt.
Cena: 2731.17 Cena przed promocją: 3034.63 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 4837 |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 8 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Disney |
| Wysokość produktu | 800 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Szerokość opakowania | 478 mm |
| Wysokość opakowania | 522 mm |
| Głębokość opakowania | 217 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 545mm |
| Wysokość | 555mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl