Adapter AUDIOCORE AC830 (Jack - Micro USB ; kolor czarno-srebrny)
Symbol: AC830
Dostępność: 4 szt.
Cena: 203.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AC830
Dostępność: 4 szt.
Cena: 203.55
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Napięcie ładowania | 5 V |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Biały |
| Zasięg | 10 m |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Złączka 2 | Jack 3,5 mm |
| Złączka 1 | AUX |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 100mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć.
• Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany.