Adapter HDMI Vention 270 stopni męski na żeński pionowy płaski czarny
Symbol: AIQB0
Dostępność: 3 szt.
Cena: 18.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AIQB0
Dostępność: 3 szt.
Cena: 18.64
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 29 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Materiał obudowy | Polichlorek winylu (PVC) |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | HDMI |
| Rozmiar złącza 2 | Pleciony |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 1 | HDMI |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 100mm |