LANBERG KABEL USB-C 2.0 M/M 1.8M PREMIUM QC 4.0 POWER DELIVERY 60W CZARNY CA-CMCM-40CU-0018-BK
Symbol: CA-CMCM-40CU-0018-BK
Dostępność: 9 szt.
Cena: 13.05 Cena przed promocją: 14.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-CMCM-40CU-0018-BK
Dostępność: 9 szt.
Cena: 13.05 Cena przed promocją: 14.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | USB Type-C |
| Złączka 2 | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Materiał płaszcza przewodu | Plastik |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Wersja USB Power Delivery | 2.0 |
| Waga produktu | 40 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.