Kabel Baseus Cafule CATKLF-C09 (USB 2.0 - USB typu C ; 2m; kolor czarno-czerwony)
Symbol: CATKLF-C09
Dostępność: 490 szt.
Cena: 16.96 Cena przed promocją: 18.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CATKLF-C09
Dostępność: 490 szt.
Cena: 16.96 Cena przed promocją: 18.84 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Elastomer termoplastyczny |
| Materiał obudowy | Nylon |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kompatybilny z | Urządzenia z portem USB Type-C |
| Długość kabla | 2 m |
| Szerokość | 154mm |
| Długość | 78mm |
| Wysokość | 27mm |
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.