Kabel Baseus Cafule CATKLF-A09 (USB 2.0 - USB typu C ; 0,50m; kolor czerwony)
Symbol: CATKLF-A09
Dostępność: 72 szt.
Cena: 12.77 Cena przed promocją: 14.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CATKLF-A09
Dostępność: 72 szt.
Cena: 12.77 Cena przed promocją: 14.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | USB C |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Złączka 1 | USB A |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał płaszcza przewodu | Termoplastyczny elastomer |
| Prąd wejściowy (maks.) | 3 A |
| Napięcie | 5 V |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 80mm |
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.