LANBERG KABEL USB-A 3.0 M/M 1M CZARNY CA-USBA-30CU-0010-BK
Symbol: CA-USBA-30CU-0010-BK
Dostępność: 22 szt.
Cena: 11.52 Cena przed promocją: 12.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-USBA-30CU-0010-BK
Dostępność: 22 szt.
Cena: 11.52 Cena przed promocją: 12.80 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 2 | USB-A |
| Wersja USB | 3.0 |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Materiał płaszcza przewodu | Plastik |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | USB-A |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 10mm |
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.