LANBERG KABEL DISPLAYPORT (M) V1.1->HDMI (M) 5M CA-DPHD-11CC-0050-BK
Symbol: CA-DPHD-11CC-0050-BK
Dostępność: 12 szt.
Cena: 42.22
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-DPHD-11CC-0050-BK
Dostępność: 12 szt.
Cena: 42.22
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Średnica przewodu | 6 mm |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Szybkość przesyłania danych | 4,95 Gbit/s |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zestaw układów | NXP PTN3361 |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 1920 x 1080 px |
| Materiał obudowy | Miedź |
| Ilość sztuk | 1 |
| Praca dwukierunkowa | Nie |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 2 | HDMI |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja DisplayPort | 1.1 |
| Długość kabla | 5 m |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 180mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Nie podłączać do źródeł zasilania o napięciu i natężeniu innym niż zalecane w instrukcji.
• Nie używać uszkodzonych kabli.