QOLTEC WTYK ZŁĄCZE MODULARNE RJ45 | CAT6 | FTP | 100SZT
Symbol: 54556
Dostępność: 3 szt.
Cena: 53.80
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 54556
Dostępność: 3 szt.
Cena: 53.80
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | CAT6 |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ złącza | FTP |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Waga produktu | 223 g |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 11 mm |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 110mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie narażaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie używaj w wilgotnych miejscach.