GREEN CELL KABEL KABGC30 GC POWERSTREAM USB-C - USB-C 120CM, POWER DELIVERY 60W, ULTRA CHARGE, QC 3.0
Symbol: KABGC30
Dostępność: 8 szt.
Cena: 28.16
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KABGC30
Dostępność: 8 szt.
Cena: 28.16
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | USB C |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złączka 2 | USB C |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Obsługiwane produkty | Samsung S20 / S20 Ultra Xiaomi Mi10 Huawei P30 Pro iPad Pro 2020 Nintendo Switch console |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.