Kurtka polarowa męska Berghaus Prism PT InterActive Jacket rozmiar M, dusk
Symbol: 4-22254R14M
Dostępność: 0 szt.
Cena: 160.52 Cena przed promocją: 178.35 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4-22254R14M
Dostępność: 0 szt.
Cena: 160.52 Cena przed promocją: 178.35 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość stroju | Krótki |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Najlepsze zastosowania | Uniwersalne |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Przeznaczenie | Dorośli |
| Kieszeń | Tak |
| Ilość kieszeni zewnętrznych | 2 |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna x 2 |
| Lokalizacja kieszeni | Na zewnątrz |
| Lokalizacja zapięcia | Przód |
| Główny kolor produktu | Granatowy |
| Zakapturzony | Nie |
| Ilość kieszeni | 2 kiesz. |
| Rodzaj Płaszcza/Kurtki | Kurtka |
| Typ zapięcia kieszeni | Zamek błyskawiczny |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Waga produktu | 295 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Materiały | Polartec® Classic |
| Szerokość | 576mm |
| Długość | 398mm |
| Wysokość | 78mm |