Kuchnia mirofalowa do zabudowy BMGB20212B
Symbol: BMGB20212B
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1507.50 Cena przed promocją: 1675.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BMGB20212B
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1507.50 Cena przed promocją: 1675.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Chrupiące wykończenie Twoich ulubionych potraw
Jeśli nadal nie wierzysz, że mikrofale mogą zrobić coś więcej niż tylko podgrzewać resztki, skorzystaj z funkcji grillowania. Funkcja grillowania umożliwia przyrządzenie pysznych, chrupiących ryb, ulubionych dań, kurczaka oraz warzyw. Teraz możesz cieszyć się świeżym smakiem grillowanych potraw prosto z kuchenki mikrofalowej.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Moc | 800 W |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Grill | tak |
| Moc grilla | 1000 W |
| Pojemność | 20 l |
| Średnica talerza | 31.5 cm |
| Funkcje (AGD) (mikrofale) | Automatyczne programy gotowania Timer Zabezpieczenie przed dziećmi Szybki start Rozmrażanie |
| Wysokość | 38.7 cm |
| Szerokość | 59.4 cm |
| Głębokość | 33.3 cm |
| Waga | 18.5 kg |
| Termoobieg | nie |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |