Kuchenka mikrofalowa AMMB25E4SGB
Symbol: 1195326
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1440.90 Cena przed promocją: 1601.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1195326
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1440.90 Cena przed promocją: 1601.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Combigrill
Chrupiąca, grillowana potrawa prosto z mikrofali? Właśnie tak! Kuchenki mikrofalowe Amica wyposażone zostały w Combigrill łączący mikrofale oraz funkcję grilla. Dzięki temu już po chwili Twoje danie będzie idealnie podgrzane, a wierzch pokryje się pyszną, chrupiącą skórką. Smacznego!
Grill
Środek zimy, a Ty masz ochotę na grillowaną karkówkę. Nic prostszego. Włóż potrawę do kuchenki mikrofalowej Amica, wybierz funkcję Grill i raz dwa przygotuj pysznie chrupiące danie! Grilluj przez cały rok!
Programy gotowe
Czy wybór odpowiedniej mocy i czasu grzania musi być problemem? Nie, po prostu włóż potrawę, ustaw jej wagę, wybierz rodzaj, a kuchenka mikrofalowa sama dobierze odpowiedni program. Prosto i wygodnie.
Sensorowe otwieranie drzwi
Zapomnij o standardowych przyciskach - sensorowe otwieranie drzwi to wygoda i estetyka w jednym. Nie musisz już używać siły, wystarczy delikatne dotknięcie, a drzwi otworzą się automatycznie. Do tego płaski panel sterowania łatwiej utrzymasz w czystości, bo brak przycisków to też brak szczelin. I czysty komfort.
QuickStart
Wracasz do domu. Czujesz głód i błyskawicznie musisz coś zjeść. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się funkcja QuickStart. Klikasz i włączone. Chwila moment i Twoje ulubione danie gotowe.
MultiWave System
Uwielbiasz lazanię, jednak często zdarzało Ci się, że podczas podgrzewania w mikrofali potrawa spiekła się z zewnątrz, a w środku wciąż była zimna? Dzięki MultiWave System taka sytuacja się nie zdarzy. System dystrybucji mikrofal w połączeniu z obrotowym talerzem pozwalają równomiernie podgrzać całą potrawę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Moc | 900 W |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Grill | tak |
| Moc grilla | 1000 W |
| Pojemność | 25 l |
| Średnica talerza | 31.5 cm |
| Funkcje (AGD) (mikrofale) | Timer Zabezpieczenie przed dziećmi Rozmrażanie |
| Wysokość | 388 mm |
| Szerokość | 595 mm |
| Głębokość | 401 mm |
| Waga | 19.5 kg |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenia | |