Kuchnia mikrofalowa BFL553MS0
Symbol: BFL553MS0
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1816.20 Cena przed promocją: 2018.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BFL553MS0
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1816.20 Cena przed promocją: 2018.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Kuchnia mikrofalowa BFL553MS0
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy w niszy 38 cm: rozmrażaj i podgrzewaj, perfekcyjnie przygotowane dania w krótkim czasie.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Moc | 900 W |
| Sterowanie | dotykowe |
| Grill | nie |
| Pojemność | 25 l |
| Średnica talerza | 31.5 cm |
| Funkcje (AGD) (mikrofale) | Automatyczne programy gotowania Rozmrażanie Pamięć Wyłącznik bezpieczeństwa Zegar |
| Wysokość | 38.2 cm |
| Szerokość | 59.4 cm |
| Głębokość | 38.8 cm |
| Waga | 18.8 kg |
| Termoobieg | nie |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Kolor | inox |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |