Kuchnia mikrofalowa termoobieg CMA585GS1
Symbol: CMA585GS1
Dostępność: 8 szt.
Cena: 4657.50 Cena przed promocją: 5175.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CMA585GS1
Dostępność: 8 szt.
Cena: 4657.50 Cena przed promocją: 5175.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy z termoobiegiem 60 x 45 cm Stal szlachetna. Serie 6
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Moc | 900 W |
| Sterowanie | pokrętła |
| Grill | tak |
| Pojemność | 44 l |
| Funkcje (AGD) (mikrofale) | Rozmrażanie Zabezpieczenie przed dziećmi |
| Wysokość | 45.4 cm |
| Szerokość | 59.4 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Waga | 35.9 kg |
| Termoobieg | tak |
| Kierunek otwierania | dół |
| Kolor | czarny |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |