Kuchenka mikrofalowa CMA583MB0
Symbol: CMA583MB0
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3511.80 Cena przed promocją: 3902.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CMA583MB0
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3511.80 Cena przed promocją: 3902.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Kuchenka mikrofalowa CMA583MB0
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Moc | 900 W |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Grill | tak |
| Moc grilla | 1.75 kW |
| Pojemność | 44 l |
| Średnica talerza | 36 cm |
| Funkcje specjalne |
|
| Funkcje (AGD) (mikrofale) | Automatyczne podgrzewanie Automatyczne programy gotowania Rozmrażanie Zabezpieczenie przed dziećmi Zegar |
| Wysokość | 45.4 cm |
| Szerokość | 59.4 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Waga | 35.9 kg |
| Termoobieg | tak |
| Kierunek otwierania | dół |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |