Kuchnia mikrofalowa LMS2203EMX
Symbol: LMS2203EMX
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1342.80 Cena przed promocją: 1492.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LMS2203EMX
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1342.80 Cena przed promocją: 1492.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Kuchnia mikrofalowa LMS2203EMX
Łatwe odgrzewanie, gotowanie i rozmrażanie
Niezależnie od tego, czy zechcesz ugotować delikatne zielone warzywa, rozmrozic pożywne ragout, czy podgrzać pozostałości z obiadu, najwygodniej zrobisz to w kuchence mikrofalowej serii 300. To idealne urządzenie do wielu zadań, gdy chcesz zaoszczędzić czas.
Funkcja umożliwiająca szybkie rozmrażanie produktów
Funkcja rozmrażania w kuchence mikrofalowej pozwoli Ci szybko wykorzystać mrożoną żywność. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj i wagę produktu, aby urządzenie automatyczne obliczyło potrzebny czas działania. Następnie rozpocznie proces rozmrażania, dbając o zachowanie smaku i konsystencji potrawy.
Łatwe odliczanie czasu świetne efekty
Łatwy do ustawienia zegar sprawi, że juz nigdy nie rozgotujesz potrawy w kuchence mikrofalowej. Określ, jak długo ma pracować urządzenie, aby wyłączyło sie automatycznie po upływie tego czasu. Jeśli to bedzie za mało, z łatwoscią wydłużysz czas za dotknieciem przycisku.
Doskonałe efekty dzięki programowi Auto
Unikaj błędów podczas gotowania w kuchence mikrofalowej, korzystając z ustawień programu Auto. Umożliwia on łatwy wybór wielu zaprogramowanych opcji. Pozwala w ten sposób ustawić odpowiedni poziom mocy, aby gotować łatwiej i smaczniej niż kiedykolwiek dotąd.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Moc | 700 W |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Grill | nie |
| Średnica talerza | 24.5 cm |
| Funkcje (AGD) (mikrofale) | Automatyczne programy gotowania Rozmrażanie Sygnalizacja dźwiękowa |
| Wysokość | 38.8 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Głębokość | 34.7 cm |
| Termoobieg | nie |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |