Kuchnia ceramiczna GECS6B70CLI
Symbol: 740764
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3278.70 Cena przed promocją: 3643.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 740764
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3278.70 Cena przed promocją: 3643.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Proste i skuteczne odszranianie
Piekarniki Gorenje wyróżniają się skuteczną funkcją rozmrażania, która równomiernie rozmrozi każdy głęboko zamrożony produkt. Wystarczy ustawić czas, a resztę pozostawić piekarnikowi!
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | ceramiczna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Pojemność | 71 l |
| Termoobieg | tak |
| Programator elektroniczny | tak |
| Funkcje piekarnika | ogrzewanie górne + dolne + para pizza rozmrażanie grill (grill/opiekacz) nawiew/wentylator FrozenBake AirFry szybkie nagrzewanie piekarnika (FastPreheat) |
| Ruszty | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor | kremowy |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Waga | 44.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Gorenje - HWGOR%, HZGOR% |