Kuchnia gazowo-elektryczna FBM62330GXTN
Symbol: FBM62330GXTN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2330.10 Cena przed promocją: 2589.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FBM62330GXTN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2330.10 Cena przed promocją: 2589.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | gazowo-elektryczna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
|
| Pojemność | 72 l |
| Termoobieg | tak |
| Programator elektroniczny | tak |
| Funkcje piekarnika | gorące powietrze grill (grill/opiekacz) pieczenie 3D |
| Ruszty | Żeliwne |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor | inox |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |