Kuchnia ceramiczna GECS5B70CLI
Symbol: 740741
Dostępność: 25 szt.
Cena: 2966.40 Cena przed promocją: 3296.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 740741
Dostępność: 25 szt.
Cena: 2966.40 Cena przed promocją: 3296.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
NOWOCZESNA TECHNOLOGIA HI-LIGHT Z NUTKĄ KLASYKI
Oprócz trzech nagrzewnic hi-light, płyta ze szkła ceramicznego posiada również grzejnik z podwójną kołową powierzchnią, która może być przystosowana do garnków i patelni o różnych rozmiarach. Lampka kontrolna dla każdej strefy gotowania pozostanie widoczna, dopóki powierzchnia strefy nie będzie wychłodzona. Gładka powierzchnia płyty jest łatwa do czyszczenia, a krawędzie są uniesione, aby zapobiec rozlaniu.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | ceramiczna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
Informacje dotyczące pól grzewczych:
|
| Pojemność | 70 l |
| Termoobieg | tak |
| Programator elektroniczny | tak |
| Funkcje piekarnika | szybkie nagrzewanie piekarnika (FastPreheat) pizza rozmrażanie FrozenBake grill + wentylator ogrzewanie górne + dolne + para wentylator + ogrzewanie górne + ogrzewanie dolne |
| Kolor | Kremowy |
| Ruszty | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna | A |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 59.4 cm |
| Waga | 39.2 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Gorenje - HWGOR%, HZGOR% |