Kuchnia mikrofalowa do zabudowy WMW44HMB
Symbol: MWM44HMB
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2607.30 Cena przed promocją: 2897.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MWM44HMB
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2607.30 Cena przed promocją: 2897.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Technologia Crisp z talerzem Crisp.
Twój sekretny przepis na chrupkość.
Technologia Crisp to połączenie zaawansowanego systemu emisji fal 3D, specjalnego talerza Crisp oraz funkcji grilla, które pozwalają uzyskać potrawy równie smaczne, jak te z tradycyjnego piekarnika, ale w zaskakująco krótkim czasie - dostępnym jedynie w kuchence mikrofalowej.
Zastosowanie mikrofal przyspiesza proces, umożliwiając szybkie przygotowanie jedzenia.Talerz Crisp wykonany z ferrytu nie nagrzewa się powyżej 210°C, co pozwala uniknąć rozgotowania jedzenia, a funkcja grilla zapewnia idealnie chrupiącą skórkę.
Technologia 6. Zmysł
Intuicyjna technologia 6. Zmysł.
Wystarczy, że wybierzesz jeden wielu automatycznych przepisów i uruchomisz Menu 6.Zmysłu w trzech łatwych krokach. Kuchenka mikrofalowa automatycznie dostosuje parametry, takie jak czas gotowania, temperatura i poziom mocy.
Dzięki programom automatycznym, Twoje potrawy będą idealnie przygotowane, bez konieczności zmieniania ustawień. Gotowanie jeszcze nigdy nie było takie proste.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Zabudowa |
| Moc | 900 W |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Grill | tak |
| Moc grilla | 1600 W |
| Pojemność | 40 l |
| Średnica talerza | 40 cm |
| Funkcje (AGD) (mikrofale) | Zegar Zabezpieczenie przed dziećmi Crisp Jet Start Para Podtrzymywanie ciepła Automatyczne programy gotowania Rozmrażanie |
| Wysokość | 455 mm |
| Szerokość | 595 mm |
| Głębokość | 560 mm |
| Waga | 30.8 kg |
| Termoobieg | nie |
| Kierunek otwierania | dół |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |