Klocki konstrukcyjne Marioinex Mini Waffle, 502 elementy
Symbol: 908228
Dostępność: 12 szt.
Cena: 279.76 Cena przed promocją: 310.84 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 908228
Dostępność: 12 szt.
Cena: 279.76 Cena przed promocją: 310.84 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Ilość części | 502 |
| Głębokość opakowania | 152 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 197mm |
| Wysokość | 177mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.
• Należy używać pod nadzorem dorosłych.
• Przechowywać z dala od ognia.