Klocki konstrukcyjne Marioinex Mini Waffle - Princess: Księżniczka, 280 elementów
Symbol: 5903033905784
Dostępność: 9 szt.
Cena: 220.42 Cena przed promocją: 244.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5903033905784
Dostępność: 9 szt.
Cena: 220.42 Cena przed promocją: 244.91 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Sugerowana płeć | Dziewczyna |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Ilość części | 280 szt. |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 175mm |
• Przechowywać z dala od ognia.
• Należy używać pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.