Klocki konstrukcyjne Marioinex Mini Waffle, 500 elementów
Symbol: 5903033902141
Dostępność: 11 szt.
Cena: 281.03 Cena przed promocją: 312.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5903033902141
Dostępność: 11 szt.
Cena: 281.03 Cena przed promocją: 312.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Możliwość czyszczenia w pralce i zmywarce | Tak |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Ilość części | 500 szt. |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pudełko | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 252mm |
| Długość | 192mm |
| Wysokość | 173mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.
• Przechowywać z dala od ognia.
• Należy używać pod nadzorem dorosłych.