Klimatyzator przenośny EXP26U339HW
Symbol: EXP26U339HW
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3128.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EXP26U339HW
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3128.00
Rata 0% już od: / mc
Klimatyzator przenośny Comfort 600 BTU 9000
Prosty, codzienny komfort połączony z technologią
Klimatyzator Comfort 600 tworzy w domu przyjemną atmosferę przez cały rok przy najniższym poziomie hałasu. Optymalizuj ustawienia za pomocą nowej aplikacji Electrolux i łatwego w montażu zestawu do okien.
Łatwy w montażu z zestawem do okien, łatwy w obsłudze dzięki aplikacji
Łatwy montaż z naszym zestawem do okien, aby uzyskać pełną wydajność chłodzenia w lecie. Ustaw pożądaną temperaturę, zdalnie wybierz swój ulubiony tryb poprzez aplikację Electrolux.
Zoptymalizowane zużycie energii
Nasz przenośny klimatyzator oferuje najlepsze energooszczędne chłodzenie. Nasz zestaw do okien Premium* może zaoszczędzić do 28% więcej energii dzięki mniejszej infiltracji.
*Zestaw do okien Premium sprzedawany oddzielnie.
Chłodne powietrze, cichy komfort.
Poczuj silny przepływ chłodnego powietrza w spokojnym i cichym komforcie dzięki niskiemu poziomowi hałasu 64 dB(A).
Uzyskaj szybko uczucie komfortu
Szybko poczuj chłód i komfort. Stosując zestaw do okien Premium*, możesz schłodzić się do 60%
szybciej.
*Zestaw do okien Premium sprzedawany oddzielnie.
Zrównoważone rozwiązanie zmniejsza wpływ na klimat
Bardziej zrównoważone rozwiązanie: Zastosowany czynnik chłodniczy to zrównoważony gaz R290, który zmniejsza potencjał globalnego ocieplenia (GWP) klimatyzatora przenośnego o 99,8% w porównaniu z klimatyzatorami przenośnymi na czynnik R410a.
| Informacje o produkcie | |
| Funkcje | Wentylacja Osuszanie Grzanie Chłodzenie Tryby pracy: Auto, High, Low, Med |
| Pobór mocy | 2.6 kW |
| Klasa energetyczna | A |
| Timer | Tak |
| Poziom hałasu | 64 dB |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu zasilającego | 1.8 m |
| Wymiary |
705 x 472 x 383 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |