Klimatyzator jednostka wewnętrzna 5KW SPICR318WFI
Symbol: SPICR318WFI
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1060.20 Cena przed promocją: 1178.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPICR318WFI
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1060.20 Cena przed promocją: 1178.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Funkcje | Chłodzenie Grzanie Osuszanie
|
| Moc chłodzenia | 5 kW |
| Moc grzania | 5.6 kW |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Timer | Tak |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Czynnik chłodniczy | R-32 |
| Tryb nocny | Tak |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
890 x 300 x 220 mm |
| Waga | 12 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |