Klimatyzator przenośny EXP26U338CW
Symbol: EXP26U338CW
Dostępność: 1 szt.
Cena: 2631.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EXP26U338CW
Dostępność: 1 szt.
Cena: 2631.00
Rata 0% już od: / mc
Wejdź do środka, by zaczerpnąć świeżego powietrza
Idealne warunki otoczenia dzięki ChillFlex Pro. Odpoczynek i relaksacja w idealnej temperaturze. Chłodno i świeżo, gdy na zewnątrz panuje upał. Przenośny klimatyzator ChillFlex Pro, który wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnym, stylowym kształtem i zapewnia doskonałą wydajność przy niskim zużyciu energii.
Więcej świeżego powietrza
Relaks w absolutnym komforcie dzięki większej wydajności chłodzenia i mocniejszemu przepływowi powietrza w zależności od modelu
Efektywne chłodzenie
Przenośny klimatyzator o doskonałej wydajności chłodzenia przy minimalnym zużyciu energii.
Zrównoważone rozwiązanie
W klimatyzatorze zastosowano ekologiczny gaz propan R290, ograniczając współczynnik ocieplenia globalnego (GPW) o 99,8% w porównaniu z gazem R410a
| Informacje o produkcie | |
| Funkcje | Osuszanie Wentylacja Chłodzenie |
| Pobór mocy | 1 kW |
| Klasa energetyczna | A |
| Timer | Tak |
| Poziom hałasu | 64 dB |
| Temperatura (min.) | 16 °C |
| Temperatura (maks.) | 32 °C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Tryb nocny | Tak |
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu zasilającego | 1.8 m |
| Wymiary |
71 x 47.6 x 38.5 cm |
| Waga | 31.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |