Karta sieciowa Mercusys MU6H
Symbol: MU6H
Dostępność: 30 szt.
Cena: 52.36 Cena przed promocją: 58.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MU6H
Dostępność: 30 szt.
Cena: 52.36 Cena przed promocją: 58.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ anteny | Antena dookólna |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5 dBi |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Wysokość produktu | 173,4 mm |
| Szerokość produktu | 57,8 mm |
| Głębokość produktu | 16,8 mm |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 200 Mbit/s |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 433 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 650 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Wysokość opakowania | 38 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 110 g |
| Szerokość opakowania | 207 mm |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Interfejs | WLAN |
| Interfejs hosta | USB |
| Wersja USB | 2.0 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Format złącza USB | Prosty |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 23mm |
| Wysokość | 90mm |