Karta sieciowa Lanberg AC1200 NC-1200-WI (USB 3.0)
Symbol: NC-1200-WI
Dostępność: 7 szt.
Cena: 68.49 Cena przed promocją: 76.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NC-1200-WI
Dostępność: 7 szt.
Cena: 68.49 Cena przed promocją: 76.10 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Antena | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 37,5 mm |
| Głębokość produktu | 16,5 mm |
| Wysokość produktu | 7,3 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 867 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11e |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11k |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11i |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Interfejs | WLAN |
| Wersja USB | 2.0 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs hosta | USB |
| Ilość anten | 2 |
| Współczynnik wzmocnienia | 2 dBi |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 17mm |
| Wysokość | 90mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem.
• Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB.
• Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami.