Karta sieciowa CUDY PE25
Symbol: PE25
Dostępność: 10 szt.
Cena: 75.72
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PE25
Dostępność: 10 szt.
Cena: 75.72
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wewnętrzny | Tak |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Diody LED | Link |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Prędkość |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 376212 h |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 71,5 mm |
| Wysokość produktu | 1,6 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-TX |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000BaseT(X) |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Automatyczne MDIX IEEE | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szyna niskoprofilowa | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs | Ethernet |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Rozmiar karty PCI | Pełna wysokość (nisko profilowy) |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 124mm |