Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 SOLO 8GB
Symbol: ZT-B50600G-10L
Dostępność: 20 szt.
Cena: 1910.89 Cena przed promocją: 2123.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ZT-B50600G-10L
Dostępność: 20 szt.
Cena: 1910.89 Cena przed promocją: 2123.21 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2497 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5060 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 3840 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 28 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Ilość gniazd | 2 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Pobór mocy (max) | 145 W |
| Długość produktu | 164,5 mm |
| Głębokość produktu | 36,4 mm |
| Wysokość produktu | 111,2 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 5.0 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Szerokość | 284mm |
| Długość | 219mm |
| Wysokość | 57mm |