Karta graficzna GeForce RTX 5060 TI DUAL 8GB GDDR7 128bit 3DP/HDMI
Symbol: NE7506T019P1-GB2062D
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1899.90 Cena przed promocją: 2111.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NE7506T019P1-GB2062D
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1899.90 Cena przed promocją: 2111.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
GeForce RTX 5060 Ti Dual 8GB
Palit GeForce RTX 5060 Ti Dual oferuje klasyczną efektywność chłodzenia w eleganckim, nowoczesnym czarnym designie. Dwa wentylatory 95 mm zapewniają wydajne chłodzenie i cichą pracę, a kompaktowa konstrukcja 2-slotowa doskonale sprawdzi się w małych obudowach. Solidny backplate zwiększa wytrzymałość konstrukcji. Ciesz się subtelnym podświetleniem RGB dla eleganckiego wyglądu i personalizuj osłonę dzięki wsparciu Palit Maker bez utraty gwarancji.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5060 TI |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5060 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2407 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2573 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 4608 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary |
40,1 x 126,3 x 262,1 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |