Karta graficzna GeForce RTX 5060 8GB 2F
Symbol: VCG50608DFXPB1
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1834.20 Cena przed promocją: 2038.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VCG50608DFXPB1
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1834.20 Cena przed promocją: 2038.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5060 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 8x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5060 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2280 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2497 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 3840 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary |
39,8 x 120 x 200 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |